Портал бесплатных объявлений в Украине
Украина
Объявление устарело
Актуальные объявления Вы можете найти в рубрике: Кровельные материалы

Металопрофіль від компаніїї "Євробуд"

  • Место расположения: Черновцы и область
  • Дата размещения: 18 Дек 2020
Для вас ми виготовляємо кілька стандартних видів металопрофілю, зокрема профнастил С-08 для покриття стін. Також він застосовується для облицювання будівель, будівництва фасадів, різного роду огороджень і ін.
Металопрофіль НС-12 використовується у якості внутрішнього та зовнішнього захисного елементу облицювання стін, а також у якості покрівельного покриття. Найбільш поширеним застосуванням НС-12 є будівництво скатних дахів різного роду будівель, як в промисловому, так і в приватному секторах.
Якщо вам потрібен фасадний або покрівельний матеріал, вибирайте профнастил нашого виробництва.
Металопрофіль НС-18 використовується як внутрішній, так і зовнішній захисний елемент стінового облицювання, а також в якості покрівельного покриття. Зокрема скатних дахів різного роду будівель промисловому і в приватному секторах. НС-18 також застосовують для забору, огороджень там, де виключені великі навантаження, разом з тим ціна цього металопрофілю є прийнятною.
Металопрофіль НС-35 застосовується при будівництві нежитлових конструкцій, навісів та інших промислових забудов. Завдяки наявності додаткового ребра жорсткості цей вид профнастилу має здатність витримувати високі навантаження і забезпечує стійкість до деформацій. Це робить область застосування НС-35 досить широкою, цей профнастил використовується для заборів і огорож - ціна і якісні характеристики покриття роблять його незамінним в будівельній сфері.